РОСЛИНИ, ЯКІ ПОЛІПШАТЬ ЯКІСТЬ СНУ

http://uamodna.com/articles/roslyny-yaki-polipshatj-yakistj-snu/?utm_source=daily&utm_medium=email&utm_campaign=20180608                           Добрий сон дуже важливий для здорового тіла та чистих думок. Стрес та тривога можуть погано повпливати на те, чи виспимося ми. Безсонні ночі ж спричинять низький рівень енергії та продуктивності протягом дня. Покладатися на снодійне теж не варто. Тим паче в кожного з нас індивідуальний організм, можуть бути побічні дії. Загалом люди дуже часто купують ліки, до того ж не консультуючись.

Значно приємніший і природний спосіб – обзавестися кімнатними рослинами. Вони і в інтер’єр чудово впишуться.У результаті ви не тільки солодко спатимете, а й покращите здоров’я в цілому.

Пропоную переглянути добірку рослин, які так і просяться до вашої спальні:)

1. Лаванда

Вона добре відома як рослина, що викликає сон завдяки своєму заспокійливому аромату.

Лаванда знижує рівень стресу та кров’яний тиск, у такий спосіб відчуєте сонливість.

Алоє вера

Ця рослина очищує повітря. Алоє вера виділяє вночі кисень, допомагаючи спокійно дрімати:)

Алоє дуже легко розмножується. Якщо ви придбали один, готуйтеся, що незабаром в домівці рослин стане багато. Тримайте вазон на підвіконні, адже він вимагає багато сонячного проміння.

3. Жасмин

Запах жасмину добре відомий своїми розслабляючими властивостями з давніх часів.

Рослина має седативні властивості, які позитивно впливають на якість сну.

Розповсюдження аромату жасмину забезпечує кращий сон. Тримайте один горщик з цією рослиною біля вашого ліжка або на підвіконні.

4. Сансевіерія

Смак у простоті. Це можна сказати про цю невибагливу рослину зелено-жовтого окрасу.

Він має механізм очищення повітря, подібний до алоє вера. Сансевіерія виділяє кисень у нічний час, роблячи повітря вашої спальні свіжим та чистим, що, відповідно, дозволяє спокійно спати.

5. Хлорофітум чубатий

Ця рослина, як і дві попередні, очищує повітря. Її організм має здатність видаляти шкідливий формальдегід з повітря (близько 90%), завдяки чому якість того, що ми вдихаємо, набагато вища. Для доброго сну можна тримати в будинку не 1, а навіть 2 таких вазони.

6. Ґарденія

Вона має здатність викликати сон так, як це робить снодійне. Ви можете цілком покладатися на цю рослину, якщо вам назначають таблетки від поганого настрою або ж снодійні. Gardenia є ефективним засобом для лікування безсоння, тривоги та поганого сну.

7. Англійський плющ

Англійський плющ, як відомо, незамінний для тих. хто має симптоми алергії або астми, оскільки володіють здатністю очищати до 94% забруднень у повітрі. Це також означає, що вам буде краще спатися, особливо для тим, хто має проблеми з диханням. Плющ в’ється, тому тримайте його на високій полиці або в підвісному кошикові.
Advertisements

Автор: linalozovaya

Україна моя душа, а душу я не продаю!

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s